Wiele firm organizujących imprezy posiada w swojej ofercie możliwość wyprawienia przyjęcia na pokładzie statku. Oferty te są oczywiście uzależnione od lokalizacji i dostępne w kurortach turystycznych lub większych miastach z dostępem do akwenów wodnych. Rejsy takie, np. na morzu https://alba-btp.com.pl/co-oferujemy/ czy Wiśle, są na porządku dziennym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Sopocie. Jest to z pewnością bardzo oryginalny pomysł na uczczenie ważnej okazji. Zamiast uczestniczyć w kolejnej imprezie wyprawianej w tradycyjnej sali, goście są zapraszani na pokład statku, co nadaje niezwykły klimat każdemu wydarzeniu. Na statkach organizowane ogrzewanie magazynów są zarówno spotkania biznesowe, integracje firmowe, jak i rodzinne przyjęcia z okazji rocznic czy urodzin.

Firmy oferujące taką możliwość zapewniają zazwyczaj kompleksową obsługę. Pokład statku, oczywiście zadaszony, przemienia się w oryginalną salę bankietową, gdzie do dyspozycji gości są stoliki, poczęstunek, oprawa muzyczna, a nawet parkiet taneczny. Organizacyjnie więc impreza na statku nie różni się od tej tradycyjnej, jedyną różnicą jest niezwykła atmosfera i klimat tworzony przez otoczenie fal, szum wody i możliwość podziwiania zachodu słońca nad wodą.

Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na tak oryginalne rozwiązanie, które dostarczy niezapomnianych wspomnień gościom.

- autor artykułu

Related Posts