Czarter jachtów czy statków to obecnie niezwykle popularna usługa. Pozwala cieszyć się chwilami spędzonymi na wodzie w otoczeniu bliskich osób. To doskonała alternatywa dla tradycyjnego rejsu wycieczkowego, gdzie trzeba dostosować się do harmonogramu i towarzystwa innych osób. Rejs czarterowy różni się od tradycyjnego pod jeszcze innymi względami. Często bowiem na osoby korzystające z takiej usługi instalujemy gaz lpg bydgoszczy czekają dodatkowe atrakcje, takie jak poczęstunek, oprawa muzyczna – często zresztą związana z żeglugą, czyli np.

szanty, konkursy z nagrodami, gry i zabawy zespołowe czy pokazy artystyczne, a nawet inscenizacje historyczne. Dlatego też czarter statków cieszy się tak ogromną popularnością wśród organizatorów imprez.

Rejs czarterowy z atrakcjami może być ciekawym eventem firmowym, mającym na celu integrację pracowników i dobrą zabawę. Coraz więcej agencji eventowych posiada w swojej ofercie właśnie rejsy statkiem. To doskonała alternatywa dla tradycyjnej i nieco nudnej imprezy firmowej w sali.

- autor artykułu

Related Posts